E trishtë/ Aktori i njohur shuhet në ditën e tij të lindjes (EMRI+FOTO)

Në ditën e tij të lindjes, aktori i njohur amerikan Paul Herman, ka ndërruar jetë.

Herman, i cili u shfaq në “The Sopranos” dhe “Goodfellas”, u nda nga jeta në moshën 76 vjeçare.

Sipas mediave të huaja, ende nuk është konfirmuar shkaku i vdekjes, por mendohet se ka ardhur nga shkaqe natyrore.

19th Annual Critics’ Choice Movie Awards Backstage And Audience

Ishte miku i tij Michael Imperioli, i cili dha lajmin e largimit nga jeta, ndërsa e përshkroi Hermanin si “thjesht një njeri të madh”.

Aktori u shfaq gjithashtu në “Once Upon a Time in America”, “Silver Linings Playbook”, “Cop Land”, “Analyze That”, “American Hustle” dhe epikën e krimit të Martin Scorsese “The Irishman” së bashku me fituesin e çmimit Oscar Robert DeNiro.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi ‘shpërthen’ para Kiarës: ‘Më ke bërë të dukem kokrra e legenit’!

Luizi dhe Kiara kanë patur një ditë të ngarkuar...

Kulturë shkodrane në SHBA , krijohet “Rozafa”

Edmond Drishti, presidenti i Shoqatës " Rozafa" Shkodra Association...

Flori Mumajesi ‘thumbon’ keq Alban Skënderajn: Nxirre dorën nga…

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi padyshim që është një...