A do bashkëpunoni me Berishën nëse zgjidhet kryetar i PD? Rama “shtang” gazetarët me përgjigjen (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama gjatë një interviste me gazetarët në selinë e Partisë Socialiste,

është pyetur nëse do të bashkëpunojë me Sali Berishën nëse ai zgjidhet kryetar i Partisë Demokratike, lidhur me emrin e presidentit të ri.

Rama e shmangu disa herë këtë pyetje, por në fund u përgjigj me ironi se nuk flet të të vdekurit, duke etiketuar Berishën si të tillë.

“Aha unë flas për të gjallët, e ju flisni për të vdekurit”, u shpreh Rama pas pyetjes.

https://fb.watch/c4kyQ5dcUk/

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...