Lajm i ëmbël, këngëtarja e njohur shqiptare nënë për herë të dytë (FOTOT)

Këngëtarja e njohur shqiptar Fatima Ymeri ka ndarë lajmin e ëmbël me publikun se pret të bëhet nënë për herë të dytë.

 

Ajo dhe partneri i saj, producenti Edlir Begolli, janë në pritje të një djali, ndërsa kujtojmë se ndërkohë janë prindër të një vajze.

 

Përmes disa fotove të bukura ndarë në Instagram, këngëtarja tregon portretin familjar dhe lumturinë në sytë e tyre për pjesëtarin ri që do t’i shtohet familjes si bekim.

 

“E gjithë bota”, ka shkruar ajo krahas fotove.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi ‘shpërthen’ para Kiarës: ‘Më ke bërë të dukem kokrra e legenit’!

Luizi dhe Kiara kanë patur një ditë të ngarkuar...

Kulturë shkodrane në SHBA , krijohet “Rozafa”

Edmond Drishti, presidenti i Shoqatës " Rozafa" Shkodra Association...

Flori Mumajesi ‘thumbon’ keq Alban Skënderajn: Nxirre dorën nga…

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi padyshim që është një...