Tronditëse/ Babë e bir gjenden të vdekur në një kontenier. Policia: Dyshojmë për vrasje

Dy burra, atë e bir, janë gjetur të vdekur në një kontejner dhe policia thotë se po heton pistën e vrasjes së tyre.

 

Ngjarja u zbulua sot në Argos të Greqisë, viktimat janë 85 dhe 55 vjeç, raporton noa.al.

 

Babë e bir kishin një fermë në Akovë dhe po qëndronin përkohësisht në kontejner pasi po kujdeseshin për të mbjellat e fermës.

 

Është e paqartë nëse rol në vdekjen e dy meshkujve ka pasur gazi në ambient, apo është kryer një krim, ndaj policia thotë se po përpiqet të zbardhë çfarë ndodhi. /noa.al

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...