“Ju nuk e besonit, po është tek dera kriza…”, Alfred Cako tregon çfarë po ndodh në vendin tonë

Konspiracionisti Alfred Cako ka paralajmëruar përmes një postimi në rrjetet sociale se kriza energjetike në vendin tonë është tek dera.

 

Ai ngre një sërë pyetjesh retorike në lidhje me këtë situatë në të cilën ndodhet sot vendi ynë.

 

“Kishit degjuar ndonjehere te thahej Drini kur malet mbi Kukes dhe prenjte ishin plot me bore e ujra?

 

Mos ja hedhin prape fajin Qorrit te Bales si para 20 vjetesh per hapjen e Diges se Liqenit. Dhe ju nuk besoni se kriza energjitike eshte tek dera?!”, shkruan Alfred Cako.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...