Publikohen pamjet/ Shikoni se si i riu i ‘çmendur’ qëllon mbi dy vajza në mes të rrugës në Tiranë

Kanë dalë pamjet e të riut me emrin Denis që sulmoi dy vajza sot në mes të rrugës në Tiranë.

Ngjarja ndodhi në rrugën e Bogdanëve.

Në pamjet e publikuara nga Opinion.al shihet se vajzat janë duke ecur në trotuarin, kur i riu nis të afrohet dhe t’i grushtojë vazhdimisht.

Ata mundohen të mbrohen dhe reagojnë, deri në momentin kur për fat të mirë ndërhyjnë kalimtarët e rastit duke përzënë agresorin.

Lidhur me rastin ka pasur një denoncim në polici. Ende nuk dihet nëse policia e ka ndaluar autorin pasi ai është i njohur dhe ka pasur edhe 8 denoncime të kësaj natyre më parë. Megjithatë çuditërisht është lënë i lirë.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img