Publikohen pamjet/ Shikoni se si i riu i ‘çmendur’ qëllon mbi dy vajza në mes të rrugës në Tiranë

Kanë dalë pamjet e të riut me emrin Denis që sulmoi dy vajza sot në mes të rrugës në Tiranë.

Ngjarja ndodhi në rrugën e Bogdanëve.

Në pamjet e publikuara nga Opinion.al shihet se vajzat janë duke ecur në trotuarin, kur i riu nis të afrohet dhe t’i grushtojë vazhdimisht.

Ata mundohen të mbrohen dhe reagojnë, deri në momentin kur për fat të mirë ndërhyjnë kalimtarët e rastit duke përzënë agresorin.

Lidhur me rastin ka pasur një denoncim në polici. Ende nuk dihet nëse policia e ka ndaluar autorin pasi ai është i njohur dhe ka pasur edhe 8 denoncime të kësaj natyre më parë. Megjithatë çuditërisht është lënë i lirë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi ‘shpërthen’ para Kiarës: ‘Më ke bërë të dukem kokrra e legenit’!

Luizi dhe Kiara kanë patur një ditë të ngarkuar...

Kulturë shkodrane në SHBA , krijohet “Rozafa”

Edmond Drishti, presidenti i Shoqatës " Rozafa" Shkodra Association...

Flori Mumajesi ‘thumbon’ keq Alban Skënderajn: Nxirre dorën nga…

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi padyshim që është një...