Këngëtares shqiptare i ndodh e papritura me fansin në koncert, ndërhyn sigurimi

Melinda Ademi ka performuar së fundmi në një koncert në Vjenë.

 

Në mesin e shumë videove nga atmosfera e krijuar njëra mori më së shumti vëmendje.

 

Teksa po performonte Melinda përshëndeti fansat duke i zgjatur dorën dhe papritur dikush e kapi dhe nuk e lëshonte më.

 

E trembur Melinda kthehet nga sigurimi, i cili ndërhyn menjëherë ndërsa edhe pse vazhdon performancën reperja dukej e shqetësuar nga situata.

Kush është bosi në Bllok që pastruesja i mori lekët me çantë?

Një tjetër pastruese u arrestua sot në Tiranë. Ajo u denoncua nga pronari se i kishte vjedhur shuma të konsiderueshme në euro, dollarë dhe...

Mesazhi i Metës: Do ta bëjmë Pukën si Zvicra

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka vizituar Pukën këtë të shtunë, ku shfaqet në një takim me disa të rinj atje.   Në video-mesazhin...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME