Këngëtares shqiptare i ndodh e papritura me fansin në koncert, ndërhyn sigurimi

Melinda Ademi ka performuar së fundmi në një koncert në Vjenë.

 

Në mesin e shumë videove nga atmosfera e krijuar njëra mori më së shumti vëmendje.

 

Teksa po performonte Melinda përshëndeti fansat duke i zgjatur dorën dhe papritur dikush e kapi dhe nuk e lëshonte më.

 

E trembur Melinda kthehet nga sigurimi, i cili ndërhyn menjëherë ndërsa edhe pse vazhdon performancën reperja dukej e shqetësuar nga situata.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img