Djali i Kledi Kadiut po kalon momente të vështira, Ilir Shaqiri bën reagimin që hedh poshtë zërat se nuk flasin

Balerini i njohur shqiptar Kledi Kadiu i cili prej vitesh jeton në Itali

ka rrëfyer vështirësinë me të cilën familja e tij po përballet dhe ka hapur zemrën në lidhje me këtë moment, aspak të favorshëm për të.Ai ka treguar se djali i tyre i vogël Gabrieli ka shfaqur probleme të rënda shëndetësore.

Të shumtë kanë qënë personazhe publikë që kanë mbështetur balerinin e njohur, ku mes tyre ka qënë edhe fituesi i Big Brother Vip, Ilir Shaqiri dhe parnterja e tij, Emanuela Morini.Kjo e fundit ka komentuar në postimin e baleriit teksa shkruan se i japim përkrahje balerinit dhe se ata si prindër e kuptojnë dhimbjen që është duke kaluar.

“Sa herë që lexon këto gjëra të dhemb gjithmonë në zemër, sidmos kur për ne që jemi prindër dhe e kuptojmë vërshtërsinë me të cilën jemi përballur gjithë këto kohë. “Një përqafim për ty dhe forca Gabriel’’, ka shkruar Emanuela. Sakaq, në postimin e Kledit ka komentuar edhe vetë, Ilir Shaqiri.

“Forca Gabriel jemi me ty”, shkruan ai.Rikujtojmë se gjatë rrugëtimit të tij në “Big Brother VIP”, Iliri është akuzuat herë pas here se nuk mbështet kolegët e tij nga Eltion Merja. Edhr Oni Postina ka bërë deklarata të shumta për të duke thënë sr ka qëndruar në hijen e Kledi Kadiut.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img