“A i ka parë Grida këto?” Aida Shtino publikon pamjet dhe plas deklaratën e fortë: Turp i madh, jam pa fjalë

Ditën e sotme në selinë e Partisë Demokratike ka nisur çmontimi i dyerve të blinduara që u vendosën pak ditë para protestës së 8 Janarit.

Gazetarja Aida Shtino ka reaguar në lidhje me këtë duke e cilësuar blindimin e kësaj godine si një turp të madh.

REAGIMI I PLOTE

Keto dyer te blinduara per ke i kishte vene ai vulhumburi…me falni te gjithe ju qe e keni mbeshtetur dhe e mbeshtesni , por nuk e pyetet njehere, se a kishin lidhje keto dyer te blinduara me Partine Demokratike….???

Te gjithe ju qe keni mbeshterur kete blindosje jeni bashkefajtore, se ai po mos kishte mbeshtetejen tuaj nuk do ta zgjaste kaq shume….

Ky eshte turpi i vertete i asaj selie qe ai e ktheu ne fole merimangash…

Me thoni pak kjo eshte opozita shqiptare….????

Keshtu do ta permbyste Ramen ky…pupu dhe gjithe ato protesta qe vinin njerzit ne shesh e hanin gazin lotesjelles, duke menduar se ky do ti sillte ne pushtet…

Shikojeni pra se ku te con ideja e te mbajturit te karriges, te kalosh ne veprime te paimagjinueshme per nje individ qe i bie qe populli duhet ta votonte per ta bere kryeminister…e pastaj ju flisni njerzve per parime…

A i pa keto dyer zj Grida qe flet per moralin dhe demokracine….?

Turp i madh, sinqerisht jam pa fjale….

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME