Ndryshim i rendesishem po vjen në Shqipëri/ Rama e thotë troç: Do ta heqim…

Priten ndryshime te medha ne vitin 2022 te qeverise Rama.

Gjatë prezantimit të projekt-buxhetit të vitit 2022 për Ministrinë e Brendshme Edi Rama ka zbuluar ndryshimet e mëdha që do të ndodhin në polici.

Reforma te reja do te vijne serisht ne te gjithe vendin.

Gjithashtu Rama ka thene se gjatë mandatit të trete do të rritet standarti në funksion të qytetarëve.

Ja se si u shpreh ai:“Prioritet tjetër është rritja e standarteve në funksion të qytetarëve. Policia do te heqe patrullat në rrugë, duke i zevendesuar me kamerat inteligjente në akset kombëtare. Makinat e inteligjencës do të ofrojnë një siguri më të madhe në rrugë”.

U dha më në fund puthja e shumëpritur? Ja çfarë ndodhi mes Luizit dhe Kiarës në dhomën e gjumit (VIDEO)

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e sotme që të mos flasin deri në finale e madhe të Talent Show-t.   Ky dënim, i...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e Butrintit në reality-show do t'i prishte lojën.   Megjithatë, sipas gazetarit dhe moderatorit Blendi Salaj në termat...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...