“Hale, që gëlltit fekale”, Meridiani çfarë nuk thotë për Arjan Konomin

Meridian Ramçaj, ka qenë i ftuari i radhës moderatores Ester Bylyku në emisionin e saj ‘Glamour Zone’.

Meridiani ka qenë ish-banor i Big Brother, opinisionst në disa puntata në Përputhen dhe së fundmi mori pjesë në Big Brother Vip.

Ai u ndal te sh erri që ka pasur me opinionistin kryesor të Përputhen, Arjan Konomin, për të cilin ka reaguar edhe shumë herë të tjera me statuse në rrjetet sociale.Meridiani ka zbuluar për herë të parë si nisi gjithcka mes tyre, që më vonë degradoi edhe në fjalë e ofendime aspak normale, Arjani e ka quajtur Meridianin ‘Hale që gëlltit fekale’.

I pyetur nga moderatorja Ester Bylyku, Meridiani tregoi: Sa herë që unë isha opinionist në Përputhen Prime, në grim ka qenë gjithçka shumë në rregull. Arjani më thoshte që të flisja unë më tepër se ai ishte i lodhur, dhe nuk e di pse tjetërsohej komplet kur xhirohej puntata.

Por nuk mbaron me kaq, Meridiani gjithashtu thotë se Arjan Konomi i ka futur miq që të ndalonte postimet e tij që bënte në rrjetet e tij sociale.Përvec Arjanit, Meridiani ka pasur një situatë të tillë edhe me Romeo Veshaj dhë së fundmi me Elgit Dodën, e gjitha për shkak të ndodhive në Big Brother Vip.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...