Mban po të “njëjtën hijeshi” edhe sot, e gjeni dot se për cilën këngëtare bëhet fjalë

Eli Fara është një nga zërat më të njohur të muzikës shqiptare. Përveç zërit të ëmbël dhe karrierës të gjatë e të suksseshme, Eli Fara është shqaur gjithmonë edhe për hijeshinë që e karakterizon.

 

Në këtë foto të cilën e ka bërë vetë publike disa kohë më parë, dikur, rreth dy dekada më parë kur ajo ishte vajzë e re dhe dilte për të shëtitur në rrugët e qytetin ku ka lindur dhe është rritur, shihet edhe në foto teksa tërheq vëmendjen bashkë me vajzën e saj.

 

Ajo njihet si një ndër këngëtaret më të bukura në Shqipëri edhe sot, pavarësisht moshës së saj. Këngëtarja ka ndarë në Instagram një foto të saj disa vite më parë, në kohën e komunizmit, kur edhe atëherë krahasohet me një ikonë e modës dhe bukurisë.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Luizi ‘shpërthen’ para Kiarës: ‘Më ke bërë të dukem kokrra e legenit’!

Luizi dhe Kiara kanë patur një ditë të ngarkuar...

Kulturë shkodrane në SHBA , krijohet “Rozafa”

Edmond Drishti, presidenti i Shoqatës " Rozafa" Shkodra Association...

Flori Mumajesi ‘thumbon’ keq Alban Skënderajn: Nxirre dorën nga…

Këngëtari i njohur, Flori Mumajesi padyshim që është një...