Qëndra e masazheve në Tiranë ofron dhe shërbime “full ekstra”: Zgjidhe vetë vajzën, do paguash më shumë nëse do “gjë tjetër”

Emisioni Stop në Tv Klan denoncoi këtë të martë rastin e një qendre masazhi në qendër të Tiranës, ku ofrohen shërbime seksuale.

 

Kjo qendër e quajtur “Smart SPA” ndodhet në një pallat në qendër të kryeqyteti dhe vijon aktivitetin normalisht.

 

“Klienti”, një person i infiltruar dhe i pajisur me kamera të fshehtë, futet brenda kësaj qendre dhe aty bisedon për tarifat dhe i jepet mundësia që të zgjedhë edhe vajzën që preferon.

 

40 mijë Lekë të vjetra pagoi për shërbimin bazë të msazhit, kurse për të tjerat paguhet ekstra.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...