Martohet aktorja e njohur shqiptare, dalin pamjet nga dasma luksoze me të ftuar VIP, del fotoja e partnerit

Eliona Pitarka po kurorëzon sonte dashurinë e saj në martesë. Aktorja dhe partneri i saj kanë mbajtur një dasmë luksoze me të ftuar VIP në një ditë shumë speciale sepse 22 Marsi është dita kur ka lindur bija e tyre, Gala.

 

Ka qenë vetë Eliona e cila ka ndarë video nga dasma dhe një tjetër ku tregon look-un e saj nuse.

 

Nuk kanë munguar as kolegët e saj në “Klanifornia”, të cilët kanë ndarë foto e video, të ulur së bashku në një tavolinë, si Behar Mera, Olsi Bylyku me Eglin, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Orinda Huta dhe Turjan Hysko, Jul Deda etj.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME