Detaje nga skandali/ Gjiko akuzohet se drogoi dhe më pas abuzoi me të miturën, të cilës i kishte premtuar…

Reperi Asdren Gjikolli, i njohur me emrin e artit Gjiko do të dalë para gjykatës pasi akuzohet se ka abuzuar seksualisht me një të mitur.

 

 

Sipas mediave kosovare, reperi ka mashtruar të miturën se do ta bënte këngëtare dhe se do ta angazhonte në klipe.

 

Front Online posedon edhe aktakuzën e vitit 2017, që sipas së cilës Gjiko akuzohet se ka kryer marrëdhënie me të miturën pasi e kishte ftuar në banesën e tij dhe i kishte dhënë substanca narkotike.

 

 

Sipas Front Online, reperi pritet të dalë para gjykatës të premten.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...