Fansja i zbulon Einxhel Shkirës sekretin që lidhet me Dagz, moderatorja i kërkon “të heshtë”

Pak por e sigurt: fansat e personazheve publike janë shumë të vëmendshëm ndaj detajeve rreth tyre. Ata i ndjekin non-stop dhe nuk lejojnë tu shpëtojë asgjë, sikurse ka ndodhur së fundmi me Einxhel Shkirën.

 

Moderatorja është shfaqur së fundmi në disa foto në Instagram e veshur me xhinsa, crop-top dhe një këmishë të zezë dhe të gjatë. E pikërisht te kjo e fundit do ndalemi. Pasi këmisha e moderatores qenka e Dj Dagz.

 

Këtë e ka zbuluar një ndjekëse shumë e vëmendshme, e cila shkruan krah fotove: “Këmisha e Dagz nga Prime i 1 janarit…” ky koment i ka rënë në sy Einxhel e cila i ka replikuar me një emoji i cili përdoret kur i kërkon dikujt të hesht.

 

Duket se Einxhel ka dashur ‘t’ua fshehë’ këtë fakt fansave, por pa sukses.

 

Ajo dhe Dagz vijojnë lidhjen e tyre jashtë “Big Brother VIP” dhe duken të pandarë duke u shfaqur kudo bashkë. Madje, moderatorja ka takuar edhe familjarët e DJ të njohur.

 

Ka qenë motra e tij, Aurora, që ka postuar një foto krah Einxhel duke shkruar: “Kuni(kunata) ime e mrekullueshme”. Vlen të përmendet se që kur Einxhel dhe Dagz nuk ishin lidhur ende, Aurora, ka treguar mbështetjen e saj ndaj kësaj lidhjeje duke u shprehur se i pëlqen shumë Einxhel dhe se janë të ngjashme në karakter.

 

Sakaq, nuk dihet nëse Einxhel e ka prezantuar të dashurin me familjen e saj.

 

Ky eshte bashkeshorti i Diola Dostit mjeku i i njohur Kosovar. Foto

Diola Dosti është nutricionistja e njohur shqiptare, që u bë pjesë e “BBVA”. Ajo, ishte e martuar me gjinekologun Dardan Baftiu, me të cilin ka...

Olta dhe Luizi bëhen bashkë? Habisin me planet që thurin, ja cilit banor “ia kanë vënë syrin” (Video)

Loja e “Big Brother Vip” sa vjen e nxehet më shumë. Ndonëse nuk mund të themi të njëjtën gjë për të gjithë banorët.   Duket sikur...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME