Gruaja e ish-deputetit tenton të arratiset me rreth 30 milionë dollarë të fshehura në valixhe, kapet në kufirin…

Gruaja e ish deputetit ukrainas Kotvytskyy ka tentuar të kalojë kufirin me 28 milionë dollar dhe 1.3 milionë euro.

Ajo i kishte fshehur paratë në disa valixhe dhe tentoi të largohej nëpërmjet pikës kufitare të Zakarpattya, por është kapur nga rojet kufitare hungareze.

Tashmë gruaja e ish-deputetit do të duhet t’i përgjigjet pyetjeve për të sqaruar se pse i duhej një shumë aq e madhe monetare me vete.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME