Luana Vjollcës i kushton 3 mijë euro vetëm për dy orë për të qënë në…

Luana Vjollca dhe Marina ishin dy ndër të ftuarat e radhës në këtë episod të ““Ëndërrtjerrësit””, që moderohet nga Ori Nebiaj dhe vjen cdo të premte në ekran.

 

Motrat folën për karrierën në televizionin ku nisi gjithçka për to dhe krah kuriozitetit për të shkuarën nuk mund të kalonte pa vëmendje veshja e tyre në këtë dalje speciale.

 

Luana zgjodhi prestigjozin Roberto Cavalli, konkretisht paliçetat nga koleksioni Freedom Print dhe një fund nga i njëjti koleksion që në fakt kishte rolin plotësues mbi jumpsuit.Vetëm fundi ka kushtuar 1319 dollarë, çmim ky me ulje se zakonisht kushton më shumë.

 

Ndërsa paliçetat janë shitur dhe vlera e tyre e saktë aktualisht nuk figuron online.Megjithatë nga kërkimet tona, çmimi i tyre i kalon 2800 dollarët. Me pak fjalë, Luanës vetëm kjo dalje i paska kushtuar ca mijëra euro.Pra, një veshje për dy orë emision, i kushton Luanës rreth 3 mijë dollarë, por në fakt ia vlente, pasi i rrinte shumë po shumë bukur.

 

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...