U martuan pak muaj më parë, vëllai i deputetes shqiptare dhe partneri i tij bëhen prindër për herë të parë

Vëllai i deputetes shqiptare Mimoza Kusari, Ylber Kusari dhe partneri i tij Jonathan Ausman u martuan pak muaj më parë.

 

Mësohet se së fundmi ata janë bërë dhe prindër, pasi foshnja ka ardhur ne jetë me anë të një nëne surrogate.

 

Çifti kurorëzoi dashurinë e tyre me një ceremoni martesore ku dukeshin tepër të lumtur krah njëri-tjetrit.

 

Lajmin për ardhjen në jetë të fëmijës së tyre e ka bërë Jonathan me anë të një postimi në Facebook ku ka shkruar: “Jemi shumë krenarë të njoftojmë lindjen e vajzës sonë Adea Ausman-Kusari më 1 mars 2022 në orën 17:49 në Spitalin e Përgjithshëm Brockville.”

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME