Sinjale pajtimi me Donaldin? Bora Zemani bën prapakthehu dhe ndjek një person nga familja Veshaj

Telenovela e dashurisë mes Donaldit dhe Borës nuk ka të mbaruar, edhe pse në mes u fut një personazh i ri si Beatrix, ajo ishte thjesht një kalimtare dhe dy protagonistët vazhdojnë të jenë në qendër të lajmeve rozë.

Moderatorja e “Përputhen” u zhgënjye shumë, pasi pa të lindë historia e dashurisë ndërmjet Donaldit dhe Beatrixes, edhe pse kjod ashuri nuk zgjati shumë.

Këngëtarja dhe aktori u lidhën bashkë, pavarësisht faktit se Bora ishte jashtë. Bora reagoi duke hequr nga lista e miqve të saj në Instagram, dy vëllezërit, Romeo e Donald Veshaj.Ajo largoi çdo gjurmë nga binjakët Veshaj.

Donaldi nga krahu tjetër largoi çdo gjurmë të Beatrixes, por nuk hoqi dorë nga videoja e puthjes me Bora Zemanin, duke ngritur aludimet.Bora Zemani ndjek vetëm një person nga familja Veshaj dhe ajo është Lela Veshaj.

Ndoshta kjo mund të jetë një “urë komunimkimi” ndërmjet saj dhe familjes së aktorit.Sot në orën 18:00, Donaldi do publikojë këngën e tij më të rë, lart e poshtë thuhet se është dedikim për një nga ish të dashurat e tij dhe të gjithë mendojnë se është për Borën.

“Pa buxhet jave dhe pa cigare”/ Kush i ka thyer rregullat kësaj radhe?! Nuk kanë fund zarfet e zinj për banorët në BBV

Duket se zarfet e zinj në shtëpinë e ‘Big Brothet VIP’ nuk kanë fund.   Një tjetër ka mbërritur ditën e sotem, teksa kësaj radhe fajtor...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e Butrintit në reality-show do t'i prishte lojën.   Megjithatë, sipas gazetarit dhe moderatorit Blendi Salaj në termat...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...