Sinjale pajtimi me Donaldin? Bora Zemani bën prapakthehu dhe ndjek një person nga familja Veshaj

Telenovela e dashurisë mes Donaldit dhe Borës nuk ka të mbaruar, edhe pse në mes u fut një personazh i ri si Beatrix, ajo ishte thjesht një kalimtare dhe dy protagonistët vazhdojnë të jenë në qendër të lajmeve rozë.

Moderatorja e “Përputhen” u zhgënjye shumë, pasi pa të lindë historia e dashurisë ndërmjet Donaldit dhe Beatrixes, edhe pse kjod ashuri nuk zgjati shumë.

Këngëtarja dhe aktori u lidhën bashkë, pavarësisht faktit se Bora ishte jashtë. Bora reagoi duke hequr nga lista e miqve të saj në Instagram, dy vëllezërit, Romeo e Donald Veshaj.Ajo largoi çdo gjurmë nga binjakët Veshaj.

Donaldi nga krahu tjetër largoi çdo gjurmë të Beatrixes, por nuk hoqi dorë nga videoja e puthjes me Bora Zemanin, duke ngritur aludimet.Bora Zemani ndjek vetëm një person nga familja Veshaj dhe ajo është Lela Veshaj.

Ndoshta kjo mund të jetë një “urë komunimkimi” ndërmjet saj dhe familjes së aktorit.Sot në orën 18:00, Donaldi do publikojë këngën e tij më të rë, lart e poshtë thuhet se është dedikim për një nga ish të dashurat e tij dhe të gjithë mendojnë se është për Borën.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...