Pas 3 vitesh, Bujar Qamili zbulon çfarë nuk i pëlqen te kënga me Luana Vjollcën

Bujar Qamili, së fundmi ka qenë i ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’ ku përballë moderatores Ester Bylyku, foli për të gjitha bashkëpunimet e tij, duke renditur se çfarë nuk i pëlqente tek ato.

 

I pyetur se çfarë nuk i pëlqen te kënga ‘Mi dhe flakë mallit tim’, me Luana Vjollcën, Bujari përgjigjet me humor:

 

‘Çfarë s’më pëlqen te ajo këngë, çfarë s’më pëlqen…. të gjitha më pëlqejnë’ (qesh).

Ky eshte bashkeshorti i Diola Dostit mjeku i i njohur Kosovar. Foto

Diola Dosti është nutricionistja e njohur shqiptare, që u bë pjesë e “BBVA”. Ajo, ishte e martuar me gjinekologun Dardan Baftiu, me të cilin ka...

Mungoi në prime! Arber Hajdari braktis përfundimisht Big Brother? Ja arsyeja e bujshme, kush do e zëvendësojë

E marta është tashmë dita që mbledh të gjithë shqiptarët. Reality showë i shumëndjekur ‘Big Brother’ ka bërë për vete shumë njerëz. Mbrëmja e...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ish-balerina e Tv Klan për aksidentin e tmerrshëm: Nuk punonin frenat, qëndrova 2 muaj në koma

Në emisionin “Shije Shtëpie” në Tv Klan, ka qenë...

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...