Arian Çani zbulon se nga kush frikësohet Edi Rama: Më shumë se kush do tjetër

Gazetari Arian Çani thotë se më shumë se kujtdo tjetër në opozitë, kryeministri i frikësohet Berishës.

 

Në emisionin “Të Paekspozuarit”, Çani tha se zgjedhjet e fundit treguan forcën e Berishës.

 

“Ne sot është e thjeshtë të flasim për rikthimin e Berishës. Ai nuk po rikthehet, këtu ka qenë. Luli ka qenë atje që ai thjesht të qetësohej pas humbjes. 6 marsi na e vërtetoi këtë.

 

Ajo është partia e Berishës. Ai është më i vjetër në moshë, por është këtu sërish pasi e kryqëzuan. Mendoj se Edi Rama ka më shumë frikë atë se cilindo tjetër”, tha Çani.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...