U bë nami! Shqiptarja i hedh reçipetat në skenë Maluma-s, ja REAGIMI i tij!

Maluma erdhi në Tiranë dhe perforomoi në koncertin e tij në kryeqytetin e Shqipërisë, ku mijëra njerëz janë bërë pjesë e tij.

 

Afterparty.al ka siguruar një video ekskluzive nga koncerti, ku një fanse shqiptare i ka hedhur reçipetat e saj yllit kolumbian, siç shumë fanse nëpër botë e kanë bërë më herët!

 

Reagimi i Malumas? I vendosi mbi mbajtësen e mikrofonit të tij dhe vazhdoi performancën.

“Është një mashtrues i rëndomtë”, Meta shpërthen keq ndaj Bashës: I shërben Ramës dhe shpërblehet nga ai

Kryetari i Partisë së Lirisë ka deklaruar se dorëheqja e deputetit demokrat Lulzim Basha, nuk ekziston në Gjykatë.   Meta u pyet në lidhje me rolin...

Asnjë femër nuk duhet të injorojë në të përditshmen e saj 4 simptomat e atakut kardiak

Ataku kardiak është një prej shkaktarëve kryesorë të vdekshmërisë në vende të ndryshme. Kjo sëmundje ka përparuar ndjeshëm vitet e fundit duke ngritur alarmin...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...

Ky eshte bashkeshorti i Diola Dostit mjeku i i njohur Kosovar. Foto

Diola Dosti është nutricionistja e njohur shqiptare, që u...