E dhimbshme! 20-vjeçari shqiptar vdes në spitalin grek një muaj pas aksidentit me makinë

Lajm i trishtë na vjen nga Greqia. Mediat vendase raportojnë se ka ndërruar jetë në një spital të Patras 20-vjeçari shqiptar që u aksidentua me makinë rreth një muaj më parë.

 

në qendër të Nafpaktos. Aksidenti ndodhi në orët e para të 19 shkurtit 2022 dhe për pasojë i riu mbeti i plagosur rëndë.

 

Ai ishte shumë i njohur në Nafpaktos, ndërsa punonte në një restorant.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...