E dhimbshme! 20-vjeçari shqiptar vdes në spitalin grek një muaj pas aksidentit me makinë

Lajm i trishtë na vjen nga Greqia. Mediat vendase raportojnë se ka ndërruar jetë në një spital të Patras 20-vjeçari shqiptar që u aksidentua me makinë rreth një muaj më parë.

 

në qendër të Nafpaktos. Aksidenti ndodhi në orët e para të 19 shkurtit 2022 dhe për pasojë i riu mbeti i plagosur rëndë.

 

Ai ishte shumë i njohur në Nafpaktos, ndërsa punonte në një restorant.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img