Çmendet shqiptarja, heq reçipetat dhe i hedh në skenë, Maluma ia var te mikrofoni (video)

Mbrëmjen e kaluar këngëtari me famë botërore Maluma ka performuar në “Sheshin Skënderbej”.

 

Fanset ishin të shumta në numër të cilat mezi prisnin që të shihnin dhe të dëgjonin këngëtarin që të performonte më këngët e tij latine.

 

Mirëpo duket se disa vajza kanë dalë tërësisht nga “vetja” dhe janë munduar që t’i bien në sy këngëtarit. Kështu, një vajzë për të tërhequr vëmendjen e këngëtarit ka hequr reçipetat ngjyrë rozë dhe ia ka hedhur këngëtarit, i cili i ka kapur dhe i ka varur më pas në mikrofon.

 

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img