U tha se është martuar me hoxhë, Shkëndije Muja bën lëmsh rrjetin me deklaratën e radhës:”Edhe nëse jam martuar, publiku…’

Dikur ishte një nga vajzat më seksi të estradës me format bombastike trupore që zor se linte event apo dalje publike pa i eksporzuar ato, por sot Shkëndije Muja ka ndryshuar tërësisht mënyrën e jetësës.

 

Ajo është përkushtuar ndaj fesë dhe tashmë është e mbuluar nga koka te këmbët duke respektuar një për një rregullat që feja myslimane kërkon, të paktën kështu ka treguar ajo teksa ndan opinione dhe eksperinca me fansat e saj lidhur me fenë.

 

Këngëtarja është mjaft aktive në rrjetet e saj sociale dhe gjatë një bisede të zhvilluar me ndjekësit njëri prej tyre e pyet nëse në të vërtetë është martuar me një hoxhë ashtu siç po përflitej prej kohësh.

 

Megjithatë, Shkëndije sërish në përgjigjen e dhënë e le enigmë këtë pjesë private nga jeta e saj.

 

“Nëse nuk është, nuk e ka detyrim, ndërkohë nëse është, nuk e ka bërë një gjë të tillë për ta ditur publiku”-është shprehur ajo.

 

Habit banori i BB VIP dhe bën deklaratën shokuese: “Kam ngrënë edhe m*t, isha kurioz”

Amos dhe Dea kanë gatuar sot sëbashku në kuzhinën e Big Brother Albania. Teksa gatuanin, Dea i ka bërë disa pyetje Amosit në lidhje...

Ky eshte bashkeshorti i Diola Dostit mjeku i i njohur Kosovar. Foto

Diola Dosti është nutricionistja e njohur shqiptare, që u bë pjesë e “BBVA”. Ajo, ishte e martuar me gjinekologun Dardan Baftiu, me të cilin ka...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ish-balerina e Tv Klan për aksidentin e tmerrshëm: Nuk punonin frenat, qëndrova 2 muaj në koma

Në emisionin “Shije Shtëpie” në Tv Klan, ka qenë...

Surprizon Balina Bodinaku: Olta Gixharin e shoh fituese të Big Brother VIP

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot...