Kejvina bëhet “nuse” dhe i propozon për martesë njeriut më të pasur në botë (FOTO LAJM)

Mjafton një postim i Kejvina Kthellës në rrjetet sociale që të marrë gjithë vëmendjen e ndjekësve të saj të shumtë.

 

Së fundmi, modelja ka ndarë me fansat disa fotografi ku shfaqet e veshur me një fustan të bardhë.

 

Kejvina shfaqet në super formë dhe ndjekësit e kanë pëlqyer shumë.

 

Por vëmendjen më të madhe e ka marrë mbishkrimi që ka vendosur krahas fotove shumë seksi.

 

“Martohemi bashkë???”, ka shkruar me humor Kejvina, teksa ka etiketuar edhe miliarderin e njohur, Elon Musk.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

“Gruaja më kapi mat mesazhet me një femër tjetër”, rrëfehet Andi Shkoza

Kengëtari i mirënjohur Andi shkoza, së fundmi ka dhënë...

Moderatori i njohur: Luizi e “ha” Butrintin për mëngjes, ai është zero me xhufkë

Ditën e djeshme Luizi deklaroi se vetëm hyrja e...

‘E çoi te burimi dhe… a u dha më në fund puthja e shumëpritur?

Vëllai i Madh i ka dënuar banorët ditën e...