Mos e paçi fatin e tij / Doli pas 3 muajsh nga shtëpia pasi kishte thyer këmbën, ditën e parë që del në qytet i ndodhë gjëma e madhe

Ferdi Bahar nga Turqia është ndoshta një nga njerëzit më të pa fat në botë … Pse? Sepse ai u aksidentua ditën e parë pasi u largua nga shtëpia pas tre muajsh të gjatë.

 

Gjegjësisht, ky djalë i ri ka thyer këmbën disa muaj më parë. Lëndimet ishin aq të rënda sa ai kaloi gati 90 ditë në shtrat. Sigurisht, ai nuk u largua nga shtëpia e tij gjatë gjithë kësaj kohe, dhe kur më në fund ishte në gjendje të lëvizte, një ak sident tjetër i ndodhi atij.

 

Në ditën fatale, ai u largua nga shtëpia për të pirë më në fund kafe me miqtë. ai po ecte i lumtur në rrugë dhe as nuk e imagjinonte që në momentin tjetër do të goditej nga dera e hapur e një kamioni në lëvizje.

 

Í riu ra si i prerë dhe pastaj pështyu disa dhëmbë të thyer.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img