Po festonin fejesën, humbin jetën këngëtari dhe e fejuara e tij 16 vjeçe

Detaje të reja dalin në dritë nga ngjarja tra gjik.e që ndodhi pak pas mesnate në aksin rrugor Fushë Krujë-Milot, ku humbën jetën 4 persona.

Personat që u ndanë nga jeta janë shtetasit Artan Alushi 30-vjeç, Alfred Dika 39 vjeç, Shkumbin Brati 20-vjeç, Almenia K., 16 vjeçe.

Shkumbin Brati ishte këngëtar i muzikës popullore nga Hasi, djal i një rapsodi hasjan, dhe lajmi ka pikëlluar ndjekësit dhe miqtë e tij, të cilët kanë shprehur ngushëllime dhe në rrjetet sociale.

Ndërkohë, Almenia K., raportohet se ishte partnerja e tij, dy të rinjtë kishin marrë vendimin për të kaluar jetën së bashku duke i premtuar dashuri të përjetshme njëri -tjetrit, pasi një ditë më parë kishin festuar edhe fejesën.

Paraprakisht shkak për ngjarjen, ku dy mjete humben kontrollin, dyshohet se ka qenë parakalimi i gabuar i njërit prej tyre, dhe shpejtësia e madhe me të cilën lëviznin makinat.

Ndërkohë një dëshmitar që ka parë të gjithë situatën e rëndë u shpreh për ABC se ishte aq i fortë sa është dashur ndërhyrja e zjarrfikësve për të nxjerrë trupat.

“Kanë qenë dy makina. Ka ndodhur rreth orës 1. Kam qenë aty dhe pashë ngjarjen. Roje isha.”

“Rama sillet si Luiz Ejlli”, Nard Ndoka: Nuk flet për punët e shtetit, por bën humor…

Kreu i demokristianëve shqiptarë, Nard Ndoka ka folru për politikanët duke thënë se ne nuk kemi modele, por kemi vetëm personazhe që kopjojnë.   Ai madje...

Horoskopi 31 janar 2023, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi   Është koha për të folur me zemër dhe për të komunikuar me dashuri. Marrëdhëniet tuaja me vëllezërit e motrat forcohen dhe kontaktet tuaja me...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME