Mami Çiljeta zbulon bisedat me Mevlanin: Më ke shkruajtur në Tik Tok ‘je fiksimi im’

Çiljeta është konkurrentja më e re në Për’puthen. Në rrjet kanë qarkulluar fotografi ku shfaqet pranë Mevlanit, i cili është bërë pjesë e programit të dashurisë edhe këtë sezon.

 

Çiljeta, e cila është nënë e një fëmije ka treguar se njihet me Mevlanin, por aktualisht e ka bërë bllok në rrjete sociale.

 

Në përballjen e ditës së sotme, ajo nuk hezitoi të zbulonte dhe bisedat me Mevlanin duke i thënë: “Më ke shkruajtur në Tik Tok, je fiksimi im. Kur të shkruajta për përputhen, pse nuk e hoqe fiksimin?”

 

Ndërsa ai iu përgjigj: “Po të të kisha fiksim, do vija në Vlorë.”

 

Nga ana tjetër, Çiljeta i tha se e paska ndjekur aq sa di cdo hap të saj në cdo moment pasi jetën e bën mes Tiranës, Vlorës dhe Italisë.

TE TJERA