Arjola Demiri nuk e përmban veten, këput gafën në transmetim, del videoja që po thyen rrjetin

Aktorja Arjola Demiri, ishte mbrëmë e pranishme në emisionin “Big Brother Fan Club”, ku analizoi lojën e katër finalistëve.

 

Arjola mbrojti Ilirin dhe foli me tone të forta kundër Donaldit, madje u përplas edhe me disa nga ish-banorët. Në një moment kur po fliste e acaruar, Arjola këputi edhe një gafë.

 

“4 muaj e 31 ditë”, u shpreh Arjola pa e kuptuar se ça po thoshte.

 

 

TE TJERA

spot_img