Puthja e Ilirit me Arjolën, gruaja e balerinit: Jam nisur drejt Tiranës…

Gruaja e Ilir Shaqirit ka qenë e ftuar në emisionin Shqipëria Live në Top Channel ku ka treguar për lojës e bashkëshortit të saj brenda në shtëpinë më të famshme.

 

Ajo u ndal edhe tek puthja e famshme mes Arjolës dhe Ilirit ku tha që nuk është xheloze dhe ishte skenike.

 

Pyetja e moderatorit Flori Gjini se me kë do pinte kafe me një nga konkurrentet e Big Brother ajo nuk nguroi të thotë emrin e Arjolës.

 

Emanuela zbuloi dhe një surprizë që do jetë natën finale në Tiranë për të pritur bashkëshortin e saj që të dal nga shtëpia me e famshme në Shqipëri.

 

Emanuela ishte pjesë e një surprize që ju bë Ilirit. Ajo pati më herët një ballafaqim me të në momentin kur zbuloi tradhtinë e tij.

 

Partnerja e balerinit ka rënë në sy për mirë për shkak të maturisë së saj dhe asaj që ka dhënë në publik. Iliri është me fat që ka një zonjë të tillë në krah.

 

TE TJERA