Donaldi nuk e lë ‘rehat’ Monikën, ja çfarë i fut mes gjoksit (VIDEO)

Beniada mbrëmë zgjodhi të darkojë me Einxhelin dhe Arjolën, ndërsa Iliri, Donaldi dhe Iliri kishin detyrë të ndanin kokrrat e kafesë së pjekur nga ato të papjekurat.

 

E derisa sot po e zhvillonin dënimin në oborr, banorët kanë shijuar në maksimum diellin.

 

Donaldi u kujdes që ta stilonte Monikën me një veshje provokuese.

 

Kjo veshje surprizoi banorët të cilët e komplimentonin.

 

Donaldi me ‘ngacmimet’ e tij, i fuste kokrrat e kafesë Monikës në mes të gjoksit.

 

 

Monika shpesh ka befasuar duke mos pasur komplekse aspak për moshën që ajo ka.

 

TE TJERA

spot_img