Plas sherri me grushte dhe shkelma mes të ftuarve, shokohet Arian Çani: Mos e q….(Video)

Në emisionin e fundit të Arian Çanit ka plasur sherri mes të ftuarve në studio.

 

Ish-presidenti i firmave piramidale, Ledion Muçaraku është konfrontuar fizikisht me të ashtuquajturin Sheikun nga Tepelena, Semi, ndryshe dhe aktor.

 

Pjesë nga sherri:

Ledion Muçaraku: Çfarë ke pse bërtet?

 

Aktori nga Tepelena, Semi: Ore të erdha aty….

 

Ledion Muçaraku: Maskara! Ore u bërë ti? Kush je ti mo? Mor ndyrsirë…

 

Arian Çani: Mos u ngri më ta qëllosh…

 

 

TE TJERA

spot_img