“Donaldi martohet me Borën” Gjithçka është vendosur, Agron Llakaj shtanget nga reagimi i aktorit të njohur

Reality show “Big Brother Albania VIP” është kthyer në një nga emisionet më të ndjekura dhe më të përfolura në Shqipëri. Me vazhdimësinë e garës tashmë për më shumë se 100 ditë, janë krijuar edhe aludimet të shumta për konkurrentët që do ta fitojnë çmimin e madh.

 

Aktori i njohur Agron Llakaj u shpreh se ka dëgjuar se do Big VIP do ta fitojë Donaldi.

 

Gjithçka u komentua brenda humorit në Al Pazar.

 

“Big Brother-in e more vesh se kush do ta fitojë? Zihen kot aty”.

 

Agron Llakaj: Kush?

 

Aktori i Al Pazar: Ilir Shaqiri

 

Agron Llakaj: Jo mo. Mua më thanë që fiton Donaldi

 

Aktori i Al Pazar: Jo ai e fiton! Donaldi martohet me Borën.

 

 

TE TJERA

spot_img