Dhimbje e madhe! Politikani dhe ish-kryeministri shqiptar në zi

Familja e ish-kryeministri të Kosovës Isa Mustafa ka hapur dyert e zisë. Motra e tij ka ndërruar jetë mëngjesin e kësaj të mate.

 

Besnik Mustafa, djali i ish-kryeministri ka shkruar se për lajmin e trishtë.

 

“Njoftim: Të dashur familjar dhe miq, me dhimbje të thellë ju njoftojmë se sot ka ndërruar jetë më e dashura jonë halla Naxhije Mustafa Pervetica.

 

Varrimi i të ndjeres bëhet sot në varrezat e Prishtinës në Arbëri-Dragodan në ora 14:40! Shpirti yt i bardhe u preht në paqe! Me pikëllim, familja Mustafa”, shkruan ai.

Vijon sherri, Antonela i përgjigjet Big Mamës pas akuzave që i bëri: E vetmja kohë kur kishe rëndësi ishte…

Antonela Berisha ka reaguar pas deklaratës së Big Mamës ku tha se ajo nuk ishte artiste.   Këtë deklaratë ajo e bëri gjatë një loje në...

Horoskopi Dhjetor 2022 nga Branko. Cilat janë shenjat që përkëdhel fati në muajin e fundit të vitit

  Horoskopi Branko, Dashi   Muaji dhjetor do të jetë një pararojë e ndryshimeve të rëndësishme, lajme të papritura, por pozitive do të përfshijnë jetën tuaj, duke...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Kjo është artistja e vetme shqiptare që kryeministri Rama ndjek në Instagram (FOTO)

Kryeministri Edi Rama është aktiv në të gjitha rrjetet...

Ndahet nga jeta nga semundja e rende vajza e shrimtarit te madh Shqiptar

Është ndarë nga jeta në moshën 71-vjeçare e bija...