Publikohet VIDEOJA! Ja si Rudina Magjistari mbeti keq nga Donald Veshaj ne mes te emisionit…

Donald Veshaj prej më shumë se 4 muajsh i është bashkuar shtëpisë së ‘Big Brother Vip’.

 

“Dua të vë ënë provë veten time dhe është një sfidë që mendoj se nuk e kam provuar veten”, tha Donaldi para se të hynte. Mirëpo duhet thënë se Donaldi është një personazh i njohur në fushën e aktrimit. Së bashku me vëllain e tij Romeon ato kanë kanë bërë skeçe të shumta në disa emisione.

 

Së fundmi është publikuar një video e shumë viteve më parë, ku dy vëllezërit binjakë ishin të ftuar te Rudina. Të dy shumë të rinj shkëmbejnë batuta me Rudina Magjistarin në nisje të programit, e cila duhet thënë se mbeti e befasuar nga ngjashmëria e dy vëllezërve.

 

 

 

TE TJERA

spot_img