Shokuese! Ndodh në emisionin e Top Channel, konkurrentja humb ndjenjat live

Një nga diskutimet më kryesore të komentuara sot në “Për’puthen PRIME” ka qenë edhe situata midis Anës dhe Erjonit, shkak i krisjes së marrëdhënies së secilëve është bërë pikërisht afrimiteti i saj me Edin.

Gjatë përballjes së dyshes, Ana u shpreh se me Edin ka më shumë ndjesi, ndaj dëshiron të shkëputet nga Erjoni, duke i kërkuar kështu falje Mikelës, që sipas saj, ishte e pavlerë.

Ndërkohë, e akuzuar se po e përdor Edin për lojë, Ana ia vërtetoi Erjonit të kundërtën, duke i dhuruar një puthje Edit e duke i surprizuar të gjithë në studio.

Megjithatë, duket se situata midis djemve u acarua shumë pas hapësirës publicitare. Shkak, sipas tyre, u bë batuta e Erjonit, i cili përmendi “sa herë shkonte Edi në tualet”. Kjo gjë nuk u prit mirë nga ky i fundit, duke krijuar tensione në skenë.

Djemtë sa nuk u konfrontuan fizikisht, ndërkohë që të pranishmit e tjerë në studio u përpoqën t’i qetësonin.

Pas transmetimit të pamjeve, Ana u përlot ndërkohë që humbi ndjenjat në studio.

Nga ana tjetër, djemtë u munduan të sqaronin se debati dhe konflikti nuk ndodhi pët shkak të Anës, edhe pse kjo e fundit e përjetoi shumë keq, duke u larguar nga emisioni

Qumeshtor me miell. Receta origjinale qe duhet ta provoni me patjeter kete te diele

Qumeshtor. (Receta nga Elva)   Perberesit: 1- 1/2 kg qumesht 300 gr miell 300 gr sheqer 100 gr gjalp 4 kokrra veze ( mundesisht veze fshati)   Pergatitja: Ne nje tenxhere te madhe nxehim...

Horoskopi ditor, ja cfare i pret shenjat e zodiakut kete te diele…

Horoskopi ditor, e diel 4 dhjetor 2022.   Dashi: Për shkak të pranisë së Hënës tek Dashi, do të ndiheni të relaksuar. Puna juaj e palodhur do...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Dritat më të mahnitshme të Krishtlindjeve nëpër botë

Në Krishtlindje, qytetet ndriçojnë, kopshtet publike janë të ngjyrosura...