“Sa keq”/ Olti Curri nxjerr foton e Monikës dhe Arjolës që po ‘çmend’ rrjetin

Për më shumë se një javë, publiku ka votuar se kë dëshiron të largojë nga Big Brother VIP mes Arbrit dhe Monikës.

Kjo rezultoi të ishte një përballje e fortë për aq kohë sa po i afrohemi gjithnjë e më shumë finales.

Fatkeqësisht Arbri ishte ai i cili ndërpreu përfundimisht rrugëtimin brenda shtëpisë më të famshme.

Siç pritej reagimet për daljen e Arbrit kanë qenë të shumta. Blogeri Olti Curri ka zgjedhur të reagojë për largimin e Arbrit duke publikuar një foto të montuar të Arjolës dhe Monikës.

“Sa keq iku ky Arbri mi”, shkruhet në foton që ka shkaktuar të qeshura në rrjet.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img