Hoxha paralajmëron lëvizjen e kryeministrit Rama: Do hyjë në fushë dhe…!

Gazetari Artan Hoxha ka reaguar për përplasjet mes kryebashkiakut të Tiranës, Erion Veliaj dhe presidentit të FSHF-së Armand Duka.

Përmes një postimi në ‘Facebook’, Hoxha ka nxjerrë një foto të kryeministrit Rama me Dukën.

Hoxha shkruan me ironi se Rama do “hyjë në fushë dhe do të marrë situatën në dorë”.

“Ne pritje, qe sulmuesi me numer 11, te hyje ne fushe dhe te marre situaten ne dore, per te vendosur i kujt eshte topi dhe kush do ta gjuaje penalltine…”, shkruan Artan Hoxha.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img