Stresi reagon pas fotos me Noizy-n në kafe dhe jep mesazhin e … (foto)

Një reagim së fundi ka ardhur edhe nga Stresi, i cili postoi të njëjtën foto bashkë me një tjetër të tyren ku të tre shihen bashkë para shumë vitesh.

“Si nuk u rrite kurrë edhe atëherë e postove pa pyet edhe kësaj radhe pa pyet. Tregoni dashuri, jo urrejtje. KingZino”, ka shkruar Stresi në mbishkrimin e postimit.

Kjo tregon se Arkimed Lushaj (Stresi) dhe Rigels Rajku (Noizy) kanë lënë prapa krahëve çdo mosmarrëveshje dhe një shoqëri e re po nisë mes tyre.

TE TJERA

spot_img