“Largoni fëmijë”, Sali Berisha i nxjerr Ramës videon që po thyen rrjetin (VIDEO)

Në 30-vjetorin e FRESH kryeministri Edi Rama mbjati një fjalim para të rinjve socialistë.

Në grumbullin e njerëzve ka qenë dhe një fëmijë i vogël i cili i është afruar Ramës. Kryeministri është ulur aq sa ka mundur për të mirëpritur vogëlushin por djali i vogël është trembur.

Pamjet që po thyejnë rrjetin i ka publikuar dhe ish-kryeministri Sali Berisha.

Ai shkruan: Largoni femijet se ju kall daten! sb

https://fb.watch/az37BmAM6D/

TE TJERA

spot_img