HYRJELAJMERAJONILajm i trishtë! Ndahet nga jeta këngëtari 25 vjeçar shqiptar (Foto)

Lajm i trishtë! Ndahet nga jeta këngëtari 25 vjeçar shqiptar (Foto)

Lajm i trishtë nga Kosova. Ka ndëruar jetë në moshën 25-vjeçare Dj nga Prishtina Erin Dodanci (i cili njihej me emrin artistik “Erin Go Dance”).

Prej disa vitesh ai ishte aktiv në pasi merrte pjesë në evente të ndryshme në klubet e natës në Prshtinë.

Ai luante në instrumente të ndryshme muzikore si kitarë dhe më pas vijoi si baterist duke krijuar edhe një grup muzikor bashkë me shokët e tij në këtë zhanër.

TE TJERA

spot_img