U infektua me Omicron, Bleona rikthehet nga SHBA dhe gjendja e saj shëndetësore…

Bleona është rikthyer nga Amerika dhe është mirë me shëndet pasi kaloi infektimin me Omicron. Në spektaklin e sotëm të “Love Story” ajo u shpreh se ka bërë dozën e tretë të vaksinës.

“Unë jam shumë mirë, më vjen shumë mirë që u riktheva në Shqipëri. Bëra dozën e tretë të vaksinës, gjithçka është në rregull”, u shpreh këngëtarja.

Ndërkohë për sa i përket shëndetit të Robert Aliajt, ka qenë djali i tij që ka treguar se ai është shumë mirë. “E kaloi shumë mirë, ai është bishë”, tha Kristi.

TE TJERA

spot_img