“Unë nuk shkova direkt me e kap…”/ Donaldi ‘ia thotë troç’ Beatrix-it: Më dukesh shumë… (VIDEO)

Donald Veshaj dhe Beatrix Ramosaj janë u zënë pasditen e djeshme dhe shkak është bërë një qengj që u fut brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Sipas këngëtares, aktori i humorit ia mori qengjin para syve sepse ai ka qejf të bëjë “show”.

Nga ana tjetër, Donaldit nuk i ka pëlqyer sjellja e këngëtares dhe e ka quajtur “fëmijë”. Beatrix i ka thënë se ka pritur që ai ta ndajë me të momentin me qengjin, por ai e ka marrë dhe është larguar.

Donaldi është kapur dhe te pjesa që sipas saj, ai i bën gjërat për show. Gjithashtu aktori shtron pyetjen se nëse debatojnë për gjëra kaq të vogla brenda shtëpisë, po jashtë kësaj shtëpie pasi të dalin bashkë?

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...