HYRJELAJMESHOWBIZ“O me mua, o me Donaldin”, Bora Zemani i bën dalje edhe...

“O me mua, o me Donaldin”, Bora Zemani i bën dalje edhe këngëtarit të njohur. FOTOT

Në prag të nisjes të Vitit të Ri dhe në ditën e fundit të 2021, Bora Zemani vendosi t’ju thotë “BYE BYE” disa personave që ndonëse në të shkuarën jeta ka dashur t’i kishte mjaft pranë.

Me një kërkim në llogarinë e saj në Instagram do të shikoni se moderatorja e njohur ka fshirë nga rrjetet sociale Romeon, Elgitin, Beatrixën dhe Donaldin.

Elgiti e ka bërë shumë të qartë se anën e kujt mban dhe Bora e ka hequr nga lista e ndjekësve këngëtarin.

Kështu që edhe ai bëri të njëjtën gjë me moderatoren pas veprimit të saj.

Kujtojmë se Elgit Doda është producenti i këngës që u bë virale dhe ishte dedikim ndaj moderatores Bora Zemani nga ish-partneri i saj Donald Veshaj.

TE TJERA

spot_img