E HABITSHME…/ Berisha i dërgon Ramës ‘kartolinën’ e Vitit të Ri (FOTO)

Ish-kryeministri Berisha ka publikuar një fotografi të pazakontë në faqen e tij në Facebook, ku në sfond janë kryeministri Rama dhe një babagjysh i vitit të ri.

 

Berisha shkruan krahas fotos se kjo është kartolina e Vitit të Ri për Edi Ramën.

 

“Kjo eshte kartolina e vitit te Ri per Kreun e Meduze! Sb”, ka shkryar Berisha në Facebook.

 

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img