Tragjike/ Po kthehej në shtëpi, 41 vjeçari ekzekutohet me breshëri në sy të vajzës dhe gruas së tij

Një 41-vjeçar është vrarë mbrëmjen e së shtunës ndërsa kthehej për në shtëpinë e tij.

Mediat në vend raportojnë se vrasja ndodhi përpara syve të vajzës së tij të mitur dhe të bashkëshortes.

Autori ka qëlluar mbi viktimën, për të cilin raportohet se ishte me origjinë gjeorgjiane, të paktën 4-5 herë.

Autoritetet tashmë janë vënë në kërkim të autorit, i cili lëvizte në këmbë dhe ishte veshur me të zeza.

Nga informacionet e para dyshohet se bëhet fjalë për larje hesapesh. Atentati ndodhi në Moschato dhe ka shokuar banorët e zonës.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME