E BUJSHME! Iliri puth Einxhel, bën deklaratën që nuk pritej për të…

Marrëdhënia mes Einxhel dhe Ilirit nuk ka qenë kurrë paqësore në “Big Brother VIP”.

Ata kanë debatuar shpesh me njëri-tjetrin duke mos i kursyer ofendimet dhe akuzat. Debari mes tyre arriti kulmin kur Einxhel përmendi historinë që Iliri ka treguar rreth tradhtisë ndaj bashkëshortes. “Do të mas akroj!”- i tha balerini Einxhel të cilën e konsideroi edhe si person “kot”.

Megjithatë, duket se me nisjen e 2022 gjërat mes tyre mund të marrin një kthesë. Në darkën e djeshme Iliri në një bisedë me Einxhel e ka komplimentuar atë duke i thënë se ajo është një vajzë shumë inteligjente.

“Ti je shumë person inteligjent,ma beso,përndryshe unë me ty do të sillesha si me disa persona të tjerë këtu brenda.Unë jam marrë me ty sepse e di se ti vlen”,tha Iliri.

“Shumë faleminderit,e vlerësoj vërtet këtë gjë,sikur të mos e ngatërroja zgjuarsinë me emocionin do ishte më mirë”-i tha Einxhel.

Po ashtu, Iliri i ka dhuruar edhe një puthje miqësore Einxhel.

Luizi habit: Kiara hajde puthemi që mos të dalësh ti dhe të kapim finalen

Luizi dhe Kiara në një moment që janë ndodhur vetëm së bashku janë shprehur sërish më njëri tjetrin për lidhjen e tyre.   Kiara e ka...

Linda Fishta na tregon receten e petullave ideale : Fantastike per te mirpritur fundjaven

Nga Linda Fishta : Përbërësit për 4/5 persona:   500 g miell. 450 ml ujë i vakët. 25 g maja birre e freskët. 1 lugë e vogël sheqer. një majë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...