Arjola dhe Monika “çmendin”publikun, kërcim sensual në vaskë

“Vëllai i madh” mbrëmjen e djeshme kishte rezervuar një ambient luksi për banorët e shtëpisë.

Një suitë relaksuese, ku banorët të ndarë në çifte do të mund të shijojnë për 24 orë gjithçka.

Të parat që shkuan ishin Arjola dhe Monika, të cilat nuk kanë nguruar të dhurojnë dhe shfaqje për publikun duke shijuar çdo moment aty brenda.

Teksa mbushën me ujë vaskën që ndodhet në suitë dhe ndezën qirinjtë, vajzat kërkuan edhe muzikën e duhur që të zhvisheshin dhe të hynin në vaskë.

Arjola dhe Monika performuan në mënyrë shumë “hot”. Gjatë performancës së tyre nuk mungoi as shpampanja të cilën Arjola ja hodhi mikes së saj dhe as kërcimi sensual i Monikës.

Vjen oferta e madhe per Luizin dhe pse eshte akoma brenda ne BBV. Kontrata e pare i ofrohet nga…

Këngëtari shkodran Luiz Ejlli, tashmë banor i Big Brother VIP Albania, në një muaj qëndrim në këtë shtëpi ka arritur që të bëhet një...

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës, ka ndodhur edhe puthja e parë ndërmjet dy banoreve.   Nga emocionet teksa shkoi për ta pritur,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

VIDEO/ Puthje në buzë mes dy banoreve në Big Brother, ndizet rrjeti

Pas rikthimit në shtëpinë e Big Brother të Gresës,...

Dhëndri kapet mat në ditën e dasmës duke parë ndeshjen e skuadrës së preferuar

Kjo do të thotë të jesh besnik ndaj ekipit...

E do Amosin? Dea Mishel: E kuptova kur më puthi që ai s’më pëlqen…

Marrëdhënia e komplikuar mes Deas dhe Amosit ka konfuzuar...